Vizyon-Misyon

Anasayfa » Vizyon-Misyon
share on facebook  tweet  share on google  print  

Vizyon-Misyon

 

 Vizyon - Misyon
Koşuyolu Görüntüleme Merkezi (KGM), bünyesinde son teknoloji ürünü tanı cihazlarını barındıran, Anadolu yakasındaki pek çok sağlık kuruluşuna yakın mesafede, kolayca ulaşabileceğiniz konumda bir tanı merkezidir.

Biz KGM ailesi olarak, siz hastalarımızı ve yakınlarınızı misafirlerimiz olarak görüyoruz. Sizleri sevdiğiniz, sanki aşina olduğunuz, huzurlu ve emniyetli hissettiğiniz bir mekânda ağırlıyoruz. Hizmet anlayışımızın temelinde bilim, teknoloji, güven ve huzurun harmanlanmasıyla ortaya çıkan bir zihniyet yatıyor.


Size son gelişmeleri takip eden uzman kadrosu, sürekli yenilenen teknolojiye ayak uyduran cihaz parkuru, kendinizi huzurlu ve emniyetli hissetmenizi sağlayacak bir ortam ve sizi her açıdan hedefinize taşıyacak verimlilikte bir hizmet anlayışı vaat ediyoruz.
Kurum içi ve dışı eğitimlerle kendimizi gerek bilim ve teknoloji konusunda, gerekse insan ilişkileri konusunda sürekli geliştirme çabası içerisindeyiz.

                      

Amacımız; yaptığımız incelemelerle doğru tanıyı koymak, sıkıntılarınız için sizleri memnun edecek çözümler oluşturmak,  sağlığınıza kavuşmanız konusunda üzerimize düşeni layıkıyla yapmaktır.

                      

KGM;  doğru tanı, huzurlu ve güvenli bir ortam, bilim ve teknolojinin buluştuğu bir misafirhane…

 

e-bülten üyeliği
Ad Soyad
e-posta